35PZA100M10X10
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PZA100M10X10
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H
listoch: 1.35PZA100M10X10.pdf2.35PZA100M10X10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PZA100M10X10
Číslo dielu 35PZA100M10X10 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43943 pcs Dátový hárok 1.35PZA100M10X10.pdf2.35PZA100M10X10.pdf
Napätie - hodnotené 35V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm) séria PZA
Ripple Current @ nízkej frekvencie 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 27 mOhm
Detailný popis 100µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF