35PX1000MEFC10X20
RubyconRubycon
35PX1000MEFC10X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PX1000MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35PX1000MEFC10X20.pdf2.35PX1000MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PX1000MEFC10X20
Číslo dielu 35PX1000MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 308992 pcs Dátový hárok 1.35PX1000MEFC10X20.pdf2.35PX1000MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 865mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.038A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1745
35PX1000MEFC10X20-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
35PK680MEFCT810X16
35PK680MEFCT810X16
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Skladom: 281324 pcs
Stiahnuť ▼: 35PK680MEFCT810X16.pdf
RFQ
35PX220MEFC8X11.5
35PX220MEFC8X11.5
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Skladom: 490003 pcs
Stiahnuť ▼: 35PX220MEFC8X11.5.pdf
RFQ
35PRM3
35PRM3
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: 3.5MM JACK, PANEL MOUNT, STEREO,
Stiahnuť ▼: 35PRM3.pdf
35PX100MEFC6.3X11
35PX100MEFC6.3X11
popis: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stiahnuť ▼: 35PX100MEFC6.3X11.pdf
35PX1000M10X20
35PX1000M10X20
popis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Stiahnuť ▼: 35PX1000M10X20.pdf
35PSB
35PSB
výrobcovia: JKL Components Corporation
popis: LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 35V
Stiahnuť ▼: 35PSB.pdf
35PM1
35PM1
popis: CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT