35PK680MEFC10X16
RubyconRubycon
35PK680MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35PK680MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35PK680MEFC10X16.pdf2.35PK680MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35PK680MEFC10X16
Číslo dielu 35PK680MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 359610 pcs Dátový hárok 1.35PK680MEFC10X16.pdf2.35PK680MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.092A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1744
35PK680MEFC10X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
35PK680M10X16
35PK680M10X16
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Skladom: 4485 pcs
Stiahnuť ▼: 35PK680M10X16.pdf
RFQ
35PM1
35PM1
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CONN JACK MONO 3.5MM PNL MNT