35NXA22MEFC5X11
RubyconRubycon
35NXA22MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35NXA22MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35NXA22MEFC5X11.pdf2.35NXA22MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35NXA22MEFC5X11
Číslo dielu 35NXA22MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 992445 pcs Dátový hárok 1.35NXA22MEFC5X11.pdf2.35NXA22MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria NXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 44mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Bi-Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose