35NSKV2R2M4X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35NSKV2R2M4X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35NSKV2R2M4X5.5.pdf2.35NSKV2R2M4X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35NSKV2R2M4X5.5
Číslo dielu 35NSKV2R2M4X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 561176 pcs Dátový hárok 1.35NSKV2R2M4X5.5.pdf2.35NSKV2R2M4X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria NSKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.6mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 2.2µF