35MXG5600MEFCSN22X35
RubyconRubycon
35MXG5600MEFCSN22X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35MXG5600MEFCSN22X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35MXG5600MEFCSN22X35.pdf2.35MXG5600MEFCSN22X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35MXG5600MEFCSN22X35
Číslo dielu 35MXG5600MEFCSN22X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49705 pcs Dátový hárok 1.35MXG5600MEFCSN22X35.pdf2.35MXG5600MEFCSN22X35.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4495A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3906
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 5600µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 5600µF aplikácia General Purpose