35MH74.7MEFCTZ4X7
RubyconRubycon
35MH74.7MEFCTZ4X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35MH74.7MEFCTZ4X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35MH74.7MEFCTZ4X7.pdf2.35MH74.7MEFCTZ4X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35MH74.7MEFCTZ4X7
Číslo dielu 35MH74.7MEFCTZ4X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1583254 pcs Dátový hárok 1.35MH74.7MEFCTZ4X7.pdf2.35MH74.7MEFCTZ4X7.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria MH7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF