35JZV47M6.3X8
RubyconRubycon
35JZV47M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35JZV47M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35JZV47M6.3X8.pdf2.35JZV47M6.3X8.pdf3.35JZV47M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie 35JZV47M6.3X8
Číslo dielu 35JZV47M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 305856 pcs Dátový hárok 1.35JZV47M6.3X8.pdf2.35JZV47M6.3X8.pdf3.35JZV47M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria JZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 340 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive, High Temperature Reflow