35JXF3300MEFC16X30
RubyconRubycon
35JXF3300MEFC16X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35JXF3300MEFC16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H
listoch: 1.35JXF3300MEFC16X30.pdf2.35JXF3300MEFC16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35JXF3300MEFC16X30
Číslo dielu 35JXF3300MEFC16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73678 pcs Dátový hárok 1.35JXF3300MEFC16X30.pdf2.35JXF3300MEFC16X30.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria JXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.142A @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-3341 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 19 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3300µF aplikácia General Purpose