35JEV33M6.3X5.5
RubyconRubycon
35JEV33M6.3X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35JEV33M6.3X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35JEV33M6.3X5.5.pdf2.35JEV33M6.3X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35JEV33M6.3X5.5
Číslo dielu 35JEV33M6.3X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 437266 pcs Dátový hárok 1.35JEV33M6.3X5.5.pdf2.35JEV33M6.3X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria JEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 87mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 33µF
aplikácia High Temperature Reflow
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
35J7R5
35J7R5
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 7.5 OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 60465 pcs
Stiahnuť ▼: 35J7R5.pdf
RFQ
35J75R
35J75R
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 75 OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 60335 pcs
Stiahnuť ▼: 35J75R.pdf
RFQ
35J47RE
35J47RE
popis: RES 47 OHM 5W 5% AXIAL
Stiahnuť ▼: 35J47RE.pdf
35J47R
35J47R
popis: RES 47 OHM 5W 5% AXIAL