350TXW39MEFC8X45
RubyconRubycon
350TXW39MEFC8X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350TXW39MEFC8X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 350V RADIAL
listoch: 1.350TXW39MEFC8X45.pdf2.350TXW39MEFC8X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 350TXW39MEFC8X45
Číslo dielu 350TXW39MEFC8X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81884 pcs Dátový hárok 1.350TXW39MEFC8X45.pdf2.350TXW39MEFC8X45.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1263
350TXW39MEFCEFR8X45
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.870" (47.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 39µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 39µF aplikácia General Purpose