350MXC220MEFC25X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350MXC220MEFC25X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
listoch: 1.350MXC220MEFC25X35.pdf2.350MXC220MEFC25X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 350MXC220MEFC25X35
Číslo dielu 350MXC220MEFC25X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12901 pcs Dátový hárok 1.350MXC220MEFC25X35.pdf2.350MXC220MEFC25X35.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF