350LSU2200M51X106
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350LSU2200M51X106
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
listoch: 1.350LSU2200M51X106.pdf2.350LSU2200M51X106.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie 350LSU2200M51X106
Číslo dielu 350LSU2200M51X106 Výrobca Rubycon
popis SCREW TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2651 pcs Dátový hárok 1.350LSU2200M51X106.pdf2.350LSU2200M51X106.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 2.008" Dia (51.00mm)
séria LSU hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.858" (21.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 4.291" (109.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose