350HFG820MBN40X50
RubyconRubycon
350HFG820MBN40X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 350HFG820MBN40X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
listoch: 1.350HFG820MBN40X50.pdf2.350HFG820MBN40X50.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 350HFG820MBN40X50
Číslo dielu 350HFG820MBN40X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10751 pcs Dátový hárok 1.350HFG820MBN40X50.pdf2.350HFG820MBN40X50.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.46A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.844A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3245
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose