330FW120V13X28
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 330FW120V13X28
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 330V RADIAL
listoch: 330FW120V13X28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 330FW120V13X28
Číslo dielu 330FW120V13X28 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 330V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 92581 pcs Dátový hárok 330FW120V13X28.pdf
Napätie - hodnotené 330V tolerancia -10%, +20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria - hodnotenie -
polarizácia Polar obal -
Balík / puzdro - Ostatné mená Q8595505
Prevádzková teplota -20°C ~ 60°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 120µF 330V Aluminum Electrolytic Capacitors
kapacitné 120µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
330B
330B
výrobcovia: B&K Precision
popis: CLAMP-ON MULTIMETER 200/1000A
Skladom: 5494 pcs
Stiahnuť ▼: 330B.pdf
RFQ
330E11WHT
330E11WHT
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH PUSH SPST-NO 0.025A 50V
Skladom: 74681 pcs
Stiahnuť ▼: 330E11WHT.pdf
RFQ
3309W-1-503
3309W-1-503
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Stiahnuť ▼: 3309W-1-503.pdf
330SC
330SC
výrobcovia: Wakefield-Vette
popis: SPEEDCLIP S/S FOR 667 SERIES
Stiahnuť ▼: 330SC.pdf
330R
330R
výrobcovia: JKL Components Corporation
popis: LAMP INCAND RT-1.75 MIDG FLA 14V
Stiahnuť ▼:
330F2X
330F2X
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: ST40 TO ST35 & ST60
Stiahnuť ▼:
330PX
330PX
popis: ADAPT 3.5MM PLUG TO RCA JACKS
Stiahnuť ▼: 330PX.pdf
330F2
330F2
popis: ADPT Y PHONO PLUG-JACK-PLUG 4"
Stiahnuť ▼: 330F2.pdf
330A505
330A505
výrobcovia: Bomar (Winchester Electronics)
popis: CONN RF ADAPT 50OHM BNC PLUG TO