315VXS330MEFC30X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315VXS330MEFC30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.315VXS330MEFC30X30.pdf2.315VXS330MEFC30X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 315VXS330MEFC30X30
Číslo dielu 315VXS330MEFC30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16493 pcs Dátový hárok 1.315VXS330MEFC30X30.pdf2.315VXS330MEFC30X30.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria VXS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.338A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF