315USC1000MEFC35X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315USC1000MEFC35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.315USC1000MEFC35X45.pdf2.315USC1000MEFC35X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 315USC1000MEFC35X45
Číslo dielu 315USC1000MEFC35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37421 pcs Dátový hárok 1.315USC1000MEFC35X45.pdf2.315USC1000MEFC35X45.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.57A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.998A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 1000µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
315USC180MEFC20X35
315USC180MEFC20X35
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Skladom: 10612 pcs
Stiahnuť ▼: 315USC180MEFC20X35.pdf
RFQ
315S.3
315S.3
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: RCPT FMALE 5POS PNL MNT .3M LEAD
Skladom: 5694 pcs
Stiahnuť ▼: 315S.3.pdf
RFQ
315P.3
315P.3
popis: RCPT MALE 5POS PNL MNT .3M LEAD