315KXF180MEFC35X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315KXF180MEFC35X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
listoch: 1.315KXF180MEFC35X20.pdf2.315KXF180MEFC35X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 315KXF180MEFC35X20
Číslo dielu 315KXF180MEFC35X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35862 pcs Dátový hárok 1.315KXF180MEFC35X20.pdf2.315KXF180MEFC35X20.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 180µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 180µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
315LB3C1250T
315LB3C1250T
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: OSC VCXO 125.0000MHZ HCMOS SMD
Skladom: 13738 pcs
Stiahnuť ▼: 315LB3C1250T.pdf
RFQ
315KXF120MEFC30X20
315KXF120MEFC30X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 120UF 20% 315V SNAP
Skladom: 51600 pcs
Stiahnuť ▼: 315KXF120MEFC30X20.pdf
RFQ
315FM
315FM
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC
Skladom: 378 pcs
Stiahnuť ▼: 315FM.pdf
315KCF NC356
315KCF NC356
výrobcovia: Alpha Wire
popis: 7/8IN MINI FEMALE FRONT REC
Stiahnuť ▼: 315KCF NC356.pdf
315KXF56MEFC20X20
315KXF56MEFC20X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 56UF 20% 315V SNAP
Stiahnuť ▼: 315KXF56MEFC20X20.pdf
popis: OSC VCXO 122.8800MHZ HCMOS SMD