315BXC22M16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 315BXC22M16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.315BXC22M16X16.pdf2.315BXC22M16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 315BXC22M16X16
Číslo dielu 315BXC22M16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112303 pcs Dátový hárok 1.315BXC22M16X16.pdf2.315BXC22M16X16.pdf
Napätie - hodnotené 315V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXC hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
315BXA22M16X16
315BXA22M16X16
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM RAD
Skladom: 92809 pcs
Stiahnuť ▼: 315BXA22M16X16.pdf
RFQ
315BXA47M18X20
315BXA47M18X20
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM RAD
Skladom: 71445 pcs
Stiahnuť ▼: 315BXA47M18X20.pdf
RFQ
31592
výrobcovia: Wiha
popis: INSULATED 24PC SOCKET SET IN BOX
Skladom: 118 pcs
Stiahnuť ▼: 31592.pdf
315KCF NC405
315KCF NC405
výrobcovia: Alpha Wire
popis: 7/8IN MINI FEMALE FRONT REC
Stiahnuť ▼: 315KCF NC405.pdf
315BMT
315BMT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE 315A 240V TYPE T FUSE
Skladom: 188 pcs
Stiahnuť ▼:
315FM
315FM
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC