25ZLH390MEFC8X16
RubyconRubycon
25ZLH390MEFC8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLH390MEFC8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLH390MEFC8X16.pdf2.25ZLH390MEFC8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZLH390MEFC8X16
Číslo dielu 25ZLH390MEFC8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 384843 pcs Dátový hárok 1.25ZLH390MEFC8X16.pdf2.25ZLH390MEFC8X16.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 687.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2242
25ZLH390MEFC8X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 45 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF