25ZLG22MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZLG22MEFCTZ5X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZLG22MEFCTZ5X7.pdf2.25ZLG22MEFCTZ5X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZLG22MEFCTZ5X7
Číslo dielu 25ZLG22MEFCTZ5X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1167362 pcs Dátový hárok 1.25ZLG22MEFCTZ5X7.pdf2.25ZLG22MEFCTZ5X7.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 270 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose