25ZL2700MEFC16X25
RubyconRubycon
25ZL2700MEFC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZL2700MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZL2700MEFC16X25.pdf2.25ZL2700MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZL2700MEFC16X25
Číslo dielu 25ZL2700MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95065 pcs Dátový hárok 1.25ZL2700MEFC16X25.pdf2.25ZL2700MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.422A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.46A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 16 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2700µF aplikácia General Purpose