25ZL15MEFC4X7
RubyconRubycon
25ZL15MEFC4X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZL15MEFC4X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZL15MEFC4X7.pdf2.25ZL15MEFC4X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZL15MEFC4X7
Číslo dielu 25ZL15MEFC4X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1385752 pcs Dátový hárok 1.25ZL15MEFC4X7.pdf2.25ZL15MEFC4X7.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 940 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 15µF aplikácia General Purpose