25ZL100MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
25ZL100MEFCT16.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ZL100MEFCT16.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ZL100MEFCT16.3X11.pdf2.25ZL100MEFCT16.3X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ZL100MEFCT16.3X11
Číslo dielu 25ZL100MEFCT16.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1219494 pcs Dátový hárok 1.25ZL100MEFCT16.3X11.pdf2.25ZL100MEFCT16.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 202.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3727-3
25ZL100MEFCT16.3X11-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF