25YXM47MEFC5X11
RubyconRubycon
25YXM47MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25YXM47MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25YXM47MEFC5X11.pdf2.25YXM47MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25YXM47MEFC5X11
Číslo dielu 25YXM47MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1469069 pcs Dátový hárok 1.25YXM47MEFC5X11.pdf2.25YXM47MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXM Ripple Current @ nízkej frekvencie 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2240
25YXM47MEFC5X11-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose