25YXG470MEFCT810X16
RubyconRubycon
25YXG470MEFCT810X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25YXG470MEFCT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25YXG470MEFCT810X16.pdf2.25YXG470MEFCT810X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25YXG470MEFCT810X16
Číslo dielu 25YXG470MEFCT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 435465 pcs Dátový hárok 1.25YXG470MEFCT810X16.pdf2.25YXG470MEFCT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 665.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.21A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4167-3
25YXG470MEFCT810X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 60 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF