25YXF2200MEFC16X25
RubyconRubycon
25YXF2200MEFC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25YXF2200MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25YXF2200MEFC16X25.pdf2.25YXF2200MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25YXF2200MEFC16X25
Číslo dielu 25YXF2200MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118230 pcs Dátový hárok 1.25YXF2200MEFC16X25.pdf2.25YXF2200MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.85A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2234
25YXF2200MEFC16X25-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 34 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF