25USC5600MEFCSN20X25
RubyconRubycon
25USC5600MEFCSN20X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25USC5600MEFCSN20X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP
listoch: 1.25USC5600MEFCSN20X25.pdf2.25USC5600MEFCSN20X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25USC5600MEFCSN20X25
Číslo dielu 25USC5600MEFCSN20X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 5600UF 20% 25V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63009 pcs Dátový hárok 1.25USC5600MEFCSN20X25.pdf2.25USC5600MEFCSN20X25.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6795A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 5600µF