25USC22000MEFCSN30X35
RubyconRubycon
25USC22000MEFCSN30X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25USC22000MEFCSN30X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
listoch: 1.25USC22000MEFCSN30X35.pdf2.25USC22000MEFCSN30X35.pdf
  • správa
Špecifikácie 25USC22000MEFCSN30X35
Číslo dielu 25USC22000MEFCSN30X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33602 pcs Dátový hárok 1.25USC22000MEFCSN30X35.pdf2.25USC22000MEFCSN30X35.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria USC Ripple Current @ nízkej frekvencie 5.19A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.9685A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 22000µF