25TZV33M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25TZV33M5X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25TZV33M5X6.1.pdf2.25TZV33M5X6.1.pdf3.25TZV33M5X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25TZV33M5X6.1
Číslo dielu 25TZV33M5X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 487891 pcs Dátový hárok 1.25TZV33M5X6.1.pdf2.25TZV33M5X6.1.pdf3.25TZV33M5X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria TZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 700 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia Automotive