25TXV220M8X10.5
RubyconRubycon
25TXV220M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25TXV220M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25TXV220M8X10.5.pdf2.25TXV220M8X10.5.pdf3.25TXV220M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25TXV220M8X10.5
Číslo dielu 25TXV220M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
tolerancia 220µF Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria TXV
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu - polarizácia Radial, Can - SMD
Pitch - Konektor 25V Balík / puzdro 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ostatné mená 1189-2122-2
25TXV220M8X10.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet kondenzátorov 132mA Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 25TXV220M8X10.5 Životnosť @ Temp. 300 mOhm
impedancia - Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
Rozšírený popis 220µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm 2000 Hrs @ 125°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD aplikácia 2000 Hrs @ 125°C