25TKV100M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25TKV100M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25TKV100M6.3X8.pdf2.25TKV100M6.3X8.pdf3.25TKV100M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25TKV100M6.3X8
Číslo dielu 25TKV100M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria TKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 264mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4135-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 160 mohm @ 100kHz Detailný popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive