25TGV100M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25TGV100M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25TGV100M8X10.5.pdf2.25TGV100M8X10.5.pdf3.25TGV100M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 25TGV100M8X10.5
Číslo dielu 25TGV100M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4141-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 100kHz Detailný popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 100µF aplikácia Automotive