25SLV47M6.3X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25SLV47M6.3X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25SLV47M6.3X6.1.pdf2.25SLV47M6.3X6.1.pdf3.25SLV47M6.3X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25SLV47M6.3X6.1
Číslo dielu 25SLV47M6.3X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria SLV hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose