25RX30470MCT10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25RX30470MCT10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25RX30470MCT10X16.pdf2.25RX30470MCT10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25RX30470MCT10X16
Číslo dielu 25RX30470MCT10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 280488 pcs Dátový hárok 1.25RX30470MCT10X16.pdf2.25RX30470MCT10X16.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX30 Ripple Current @ nízkej frekvencie 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 100 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitné 470µF aplikácia Automotive