25PX6800MEFC16X35.5
RubyconRubycon
25PX6800MEFC16X35.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PX6800MEFC16X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25PX6800MEFC16X35.5.pdf2.25PX6800MEFC16X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PX6800MEFC16X35.5
Číslo dielu 25PX6800MEFC16X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61737 pcs Dátový hárok 1.25PX6800MEFC16X35.5.pdf2.25PX6800MEFC16X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1965A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 6800µF