25PX220MTA6.3X11
RubyconRubycon
25PX220MTA6.3X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PX220MTA6.3X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25PX220MTA6.3X11.pdf2.25PX220MTA6.3X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 25PX220MTA6.3X11
Číslo dielu 25PX220MTA6.3X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5701 pcs Dátový hárok 1.25PX220MTA6.3X11.pdf2.25PX220MTA6.3X11.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 288mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1584-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF