25PX1000MEFC10X16
RubyconRubycon
25PX1000MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PX1000MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25PX1000MEFC10X16.pdf2.25PX1000MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PX1000MEFC10X16
Číslo dielu 25PX1000MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 318621 pcs Dátový hárok 1.25PX1000MEFC10X16.pdf2.25PX1000MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 888mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-3681
1189-3681-2-ND
25PX1000MEFC10X16-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose