25PK3300MEFCGC16X25
RubyconRubycon
25PK3300MEFCGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25PK3300MEFCGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25PK3300MEFCGC16X25.pdf2.25PK3300MEFCGC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 25PK3300MEFCGC16X25
Číslo dielu 25PK3300MEFCGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88477 pcs Dátový hárok 1.25PK3300MEFCGC16X25.pdf2.25PK3300MEFCGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PK Ripple Current @ nízkej frekvencie 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 3300µF