25NA100MEFC8X11.5
RubyconRubycon
25NA100MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25NA100MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25NA100MEFC8X11.5.pdf2.25NA100MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25NA100MEFC8X11.5
Číslo dielu 25NA100MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 497911 pcs Dátový hárok 1.25NA100MEFC8X11.5.pdf2.25NA100MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria NA Ripple Current @ nízkej frekvencie 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Bi-Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF