25MU104MZ22012
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25MU104MZ22012
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
listoch: 25MU104MZ22012.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25MU104MZ22012
Číslo dielu 25MU104MZ22012 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68528 pcs Dátový hárok 25MU104MZ22012.pdf
Napätie - DC 25V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria PMLCAP®, MU