25ML150MEFCT78X7.5
RubyconRubycon
25ML150MEFCT78X7.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25ML150MEFCT78X7.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25ML150MEFCT78X7.5.pdf2.25ML150MEFCT78X7.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25ML150MEFCT78X7.5
Číslo dielu 25ML150MEFCT78X7.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 462810 pcs Dátový hárok 1.25ML150MEFCT78X7.5.pdf2.25ML150MEFCT78X7.5.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ML Ripple Current @ nízkej frekvencie 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 168mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF