25MH710MTZ5X7
RubyconRubycon
25MH710MTZ5X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25MH710MTZ5X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
listoch: 1.25MH710MTZ5X7.pdf2.25MH710MTZ5X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 25MH710MTZ5X7
Číslo dielu 25MH710MTZ5X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1209104 pcs Dátový hárok 1.25MH710MTZ5X7.pdf2.25MH710MTZ5X7.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria MH7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 33mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose