25KXF4700MEFC25X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25KXF4700MEFC25X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
listoch: 1.25KXF4700MEFC25X20.pdf2.25KXF4700MEFC25X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 25KXF4700MEFC25X20
Číslo dielu 25KXF4700MEFC25X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37941 pcs Dátový hárok 1.25KXF4700MEFC25X20.pdf2.25KXF4700MEFC25X20.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8515A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10YXG470MEFCTA6.3X11
10YXG470MEFCTA6.3X11
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Skladom: 760064 pcs
Stiahnuť ▼: 10YXG470MEFCTA6.3X11.pdf
RFQ
25KB30
25KB30
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE EXPULSION LINK 25KV 30A