25JEV100M6.3X8
RubyconRubycon
25JEV100M6.3X8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 25JEV100M6.3X8
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
listoch: 1.25JEV100M6.3X8.pdf2.25JEV100M6.3X8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie 25JEV100M6.3X8
Číslo dielu 25JEV100M6.3X8 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 440016 pcs Dátový hárok 1.25JEV100M6.3X8.pdf2.25JEV100M6.3X8.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria JEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 174mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitné 100µF