250USG470MEFC25X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250USG470MEFC25X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
listoch: 1.250USG470MEFC25X25.pdf2.250USG470MEFC25X25.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 250USG470MEFC25X25
Číslo dielu 250USG470MEFC25X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 42162 pcs Dátový hárok 1.250USG470MEFC25X25.pdf2.250USG470MEFC25X25.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.165A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF