250TXW180MEFC16X30
RubyconRubycon
250TXW180MEFC16X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250TXW180MEFC16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250TXW180MEFC16X30.pdf2.250TXW180MEFC16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250TXW180MEFC16X30
Číslo dielu 250TXW180MEFC16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53644 pcs Dátový hárok 1.250TXW180MEFC16X30.pdf2.250TXW180MEFC16X30.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.33A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1767
250TXW180MEFC16X30-ND
250TXW180MEFCEFR16X30
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 180µF aplikácia General Purpose