250SGV4.7M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250SGV4.7M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
listoch: 1.250SGV4.7M8X10.5.pdf2.250SGV4.7M8X10.5.pdf3.250SGV4.7M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250SGV4.7M8X10.5
Číslo dielu 250SGV4.7M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis SMD CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SGV hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia Automotive