250PX4R7MEFC8X11.5
RubyconRubycon
250PX4R7MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250PX4R7MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 250V THRUHOLE
listoch: 1.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf2.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 250PX4R7MEFC8X11.5
Číslo dielu 250PX4R7MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 250V THRUHOLE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 574166 pcs Dátový hárok 1.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf2.250PX4R7MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 67.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4120
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4.7µF aplikácia General Purpose