250MXY470MEFC25X40
RubyconRubycon
250MXY470MEFC25X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 250MXY470MEFC25X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
listoch: 1.250MXY470MEFC25X40.pdf2.250MXY470MEFC25X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 250MXY470MEFC25X40
Číslo dielu 250MXY470MEFC25X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23251 pcs Dátový hárok 1.250MXY470MEFC25X40.pdf2.250MXY470MEFC25X40.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXY Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8998A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.315" (8.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF